به ام بی فیلم خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹
عزیزانم هنگام نشستن, بزرگان و ریش سپیدان را بر خود مقدم بدانید.(کوروش کبیر)

 

ساماندهی

خانه » دانلود فیلم و سریال » بررسی کارت حافظه حرفه ای ۱۸۰۰x microSDXC UHS-II (64 گیگا بیتی ) لکسار

بررسی کارت حافظه حرفه ای ۱۸۰۰x microSDXC UHS-II (64 گیگا بیتی ) لکسار

  

محصول دیگر  که ما نمایشگاه قطعات الکترونیکی مصرف کننده در سال جاری معرفی کرده بودیم در واقع  کارت حافظه حرفه ای ۱۸۰۰x microSDXC UHS-II (64 گیگا بیتی ) لکسار بوده است . کارت میکرو SDXC با این هدف طراحی شده بود که جایگزین هر نوع میکرو اس دی  مورد استفاده در تبلیت ، تلفن هوشمند ، هواپیمای بدون سرنشین یا دوربین های فیلمبرداری گردد .

SDXC چیست ؟ عملکرد کارت حافظه

اولا ، شکل های کوتاه و مترادف های اندکی وجود دارند که شما می شناسید ازاینرو اجازه دهید تا در ابتدا خیلی سریع آن را برای شما معرفی کنیم .

SDXC چیست ؟ وقتی افیلمروری برای عکسبرداری یا ویدیو گرافی شما مورد بررسی قرار می گیرد ، وسیله ذخیره ساز شما یک عامل تعیین کننده نهایی اتان خواهد بود . کارت فلش با ظرفیت پایین تر به طور واضح می تواند عکس ها و فیلم های کمتری را در خود نگه دارد . اگر شما دارای کارت حافظه ( دیجیتالی ایمن ) هستید ، احتمالا قصد دارید تا آن را در کوتاه ترین زمان به روز رسانی کنید چون یک فناوری قدیمی تر است که با دستگاه های ویدیو گرافی و عکسبرداری دیجیتالی اولیه همراه شده است . شما با این کارت نه تنها ظرفیت های پایین تر را فراهم خواهید کرد بلکه همچنین سرعت های انتقال پایین تر را خواهید یافت . کارت SDHC ( ظرفیت بالا دیجیتالی ایمن ) برای راه اندازی بعدی گزینه ذخیره ساز شایع تر بویژه برای علامقندان عکسبرداری مناسب است . کارت های SDHC می توانند ظرفیت های حدود ۳۲ گیگا بیت و سرعت های انتقال حدود ۴۲ مگا بیت بر ثانیه را توجیه نمایند . اگر شما بدنبال گرفتن فیلم با وضوح بالاتر هستید ، سپس شما خودتان را یک گام جلوتر با SDXC مشاهده خواهید کرد . SDXC می تواند ظرفیت های بیشتر از ۳۲ گیگا بیت را برای شما مجاز سازد و دارای حداکثر سرعت رایت حدود ۹۵ مگا بیت بر ثانیه می باشد .

اگر شما بیشتر به ویدیو گرافی علاقمند هستید ، مخفف بعدی می تواند نقطه کلیدی باشد که بدنبال اش هستید بویژه اگر شما در مورد سرعت های انتقال نگران هستید . اگر شما یک کارت فلش دستی دارید و نگاهی به ان می اندازید ، شما ممکن است متوجه شوید که یک عددی وجود دارد که دور آن خط کشیده شده است . این براورد کلاس شما ست که به حداقل سرعت رایت تضمین شده تخصیص می یابد . برای این که مثالی در این زمینه ارایه گردد توجه کنید که شما عدد چهار در درون یک دایره دارید ، کارت فلش شما می تواند رایت حداقل ۴مگا بیت بر ثانیه را تضمین نماید . وقتی شما  افزایش حداقل بالاتر سرعت های رایت را شروع می کنید ، متوجه خواهید شد که عدد به ده افزایش نخواهد یافت و در عوض علامت گذاری به UHS-1 یا U با ۱ یا ۳ درون ان تغییر می کند . مافوق سریع ۱ متضمن حداقل سرعت های رایت ۱۰ مگا بیت بر ثانیه  خواهد بود و دسته سه سرعت UHS-1 به حداقل سرعت های رایت ۳۰ مگا بیت برثانیه اختصاص خواهد یافت . اگر SDLR یا دوربین فیلمبرداری اتان قادر به استفاده از UHS-1 نسبت ، کارت فلش به عملکرد دسته ۱۰ تغییر خواهد کرد .

به کارت حافظه حرفه ای  microSDXC  (۶۴ گیگا بیتی ) لکسار برمی گردیم ، این کارت در سه ظرفیت ۳۲ ، ۶۴ و ۱۲۸ گیگا بیت در دسترس است و به ترتیب دارای فهرست قیمت ۸۲٫۹۹ ، ۱۳۶٫۹۹ و ۲۷۳٫۹۹ دلار می باشد . یاداوری این موضوع حایز اهمیت است که تنها ظرفیت ۳۲ گیگا بیتی از نوع SDHC می باشد .

اگر کامپیوتر شما به جدید ترین فناوری USB مجهز نیست سپس ما شما را تشویق می کنیم تا به گزارش HighPoint 4-port HBA توجه کنید . این کارت PCIe می تواند چهار پورت یو اس بی اضافی و همچنین فناوری اضافی USB 3.0  را به سادگی برای سیستم شما فراهم نماید .

پروتکل تست بازنگری اس اس دی

ما در بازنگری اس اس دی کار تست وسایل ذخیره ساز خودمان را بسته به هدف بازاریابی سیستم تا حدی متفاوت انجام داده ایم . هدف ما این است تا سیستمی را تست کنیم که با راهنمای بهینه سازی اس اس دی ما به روز رسانی شده است از اینرو تغییر وضعیت یو اس پی سی ممکن است بسته به مادربورد و پیکربندی های BIOS رخ بدهد یا ندهد . معیار های تست های ما برای دستگاه های جدید هستند از اینرو ما می توانیم بر تطبیق مشخصه های تولید کننده با سیستم صحه گذاری کنیم و همچنین تلاش می نماییم تا لینک ها با معیار های بکار رفته در گزارش امان را منظور نماییم از اینرو شما به عنوان خواننده می توانید تست های ما را برای تایید این موضوع تکرار کنید که دستگاه شما از نوع درجه یک می باشد .

مولفه های سیستم

این بستر تست می تواند نتیجه روابط عالی و خرید های مناسب باشد . کل مولفه هایی که ما برای تست و ارزیابی استفاده می کنیم را می توان به راحتی با قیمت نسبتا مناسب خریداری نمود و همچنین برای کسانی که به تجهیزات ما علاقه دارند در دسترس می باشد .

In Win 805 Mid Tower Chassis شاسی پی سی
ASRock Z170 OC Formula مادربورد
Intel i5-6600K سی پی یو
Corsair H100 AIO CPU Cooler خنک کننده سی پی یو
Crucial 64GB DDR4-2133 Memory حافظه
be quiet! Dark Power Pro 11 850W منبع تغذیه
Zotac GeForce GTX 980 Amp! Edition 4GB کارت گرافیک
be quiet! Silent Wings 2 Chassis Fan خنک سازی سیستم
Tesoro Excalibur Spectrum کیبورد
i-rocks M20E Illuminated Gaming Mouse موس
Intel 750 Series NVMe PCIe SSD (1.2TB) وسیله ذخیره ساز

 

نرم افزار معیار

نرم افزار مورد استفاده در تجزیه و تحلیل فعلی یک نمونه نوعی از چندین بازنگری ما می باشد و شامل معیار های PS ، ATTO Disk ، کریستال دیسک مارک ، AS SSD و ASU می باشد . ما ترجیح می دهیم تا با نرم افزار با دسترس پذیری ساده تست کنیم که مصرف کننده می تواند بدست آورد و ما در بعضی موارد حتی لینک هایی را فراهم می کنیم .

Piroform Speccy

Piroform Speccy یک ابزار عالی برای بررسی وضعیت و سلامت سیستم کامپیوتری ما می باشد . این ابزار یک خلاصه  یا نگاه دقیق از سیستم عامل ، سی پی یو ، RAM ، مادربورد ، کارت گرافیک ، وسیله ذخیره ساز ، درایو های نوری ، صوتی ، پیرامونی و شبکه را تهیه می کند .

همانطور که می توانیم  شاهد باشیم ،  کارت میکرو اس دی XC لکسار در exFAT فرمت می شود و دارای اندازه ۶۴گیگابیتی است ولی کل ظرفیت قابل استفاده ۵۹ گیگا بیت است و از مشخصه های SMART پشتیبانی نمی کند که در کارت های حافظه و یو اس بی ها متداول است .

 معیار ATTO DISK  نسخه ۳٫۰۵

معیار ATTO Disk یک ابزار با استفاده نسبتا راخت است که انتخاب بعضی از تولید کننده ها می باشد . ATTO بجای داده تصادفی از داده قابل فشرده سازی استفاده می کند که به عملکرد بالا منجر می گردد و از اینرو در معیار تست دارای نمرات بهتری است . ما اندازه فایل از ۰٫۵ کیلو بیت تا ۶۴ مگا بیت را برای تست خودمان انتخاب کرده ایم و مجموعه طول تست ۲۵۶ مگا بیت را تنظیم می کنیم .

ATTO در تست اول ما یک سری نتایج جالب توجه را عرضه می کند . در حالی که سرعت های خواندن در هرجایی از ۳۰ تا ۴۰ مگا بیت ثانیه پایین تر از مشخصه های فهرست شده می باشند ، سرعت های رایت حتی کمتر از ۶۰ تا ۷۰ مگا بیت بر ثانیه می باشند .

معیار کریستال دیسک نسخه ۵٫۱٫۰ X64

ظاهرا معیار کریستال دیسک ساده است و برای اندازه گیری سرعتی استفاده می شود که وسیله ذخیره ساز شما در آن سرعت های در دو حالت داده قابل فشرده سازی و تصادفی و عمدتا غیر قابل فشرده سازی می خواند و رایت می کند . داده تصادفی با کار های روزانه کامپیوتر نظیر انتقال فیلم ها ، تصاویر و موسیقی سازگار تر است . ما معیار را دو بار راه اندازی می کنیم و بار اول از داده قابل فشرده سازی استفاده می نماییم  و سپس با تست داده تصادفی شروع می کنیم . ما تنها نتایج نمونه های داده تصادفی را منظور می کنیم چون معمولا نتایج با امتیازات تقریبا یکسان برمی گردند .

وقتی ما معیار کریستال دیسک مارک را سوئیچ می کنیم که از داده تصادفی استفاده می کند و با نوع داده ای سازگار تر خواهد بود که با کارت میکرو اس دی ایکس سی ضبط خواهد کرد ، نتایج با مشخصه های فهرست شده بسیار نزدیک تر هستند .

معیار AS SSD نسخه ۱٫۸

معیار AS SSD  از در تست اس اس دی ها از داده غیر قابل فشرده سازی استفاده می کند و اساسا نتایجی را فراهم می کند که با استفاده از سنگین ترین حجم های بار سازگار خواهد بود از اینرو سرعت های کمتر انتظار می روند .  معیار AS SSD نتایجی را نشان می دهند که بسیار با نتایج ATTO شباهت دارند .

باکس دانلود
باکس تبلیغات

راهنما

در صورت خرابی لینک های دانلود خواهشمندیم در اسرع وقت از بخش نظرات ما را مطلع سازید

ورود به بخش دانلود زیرنویس فارسی

آموزش دانلود زیرنویس فارسی

آموزش سوئیچ دو زبان فارسی و انگلیسی در فیلم های دوبله

معادله را حل کنید *

تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "ام بی فیلم " محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود. | طراحی شده توسط پارس تمز