به ام بی فیلم خوش آمدید - امروز : شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹
اتحادتان را در تمام زندگی حفظ کنید تا همیشه پایدار و سرافراز باشید.(کوروش کبیر)

 

ساماندهی

خانه » دانلود فیلم و سریال » کتاب کودک پل ارتباطی بین دو نسل

کتاب کودک پل ارتباطی بین دو نسل

آیا می دانید کتابهای داستان کودک پل ارتباطی بین نسل هاست یعنی چه؟ همه ما این را می دانیم که هر نسلی حاصل تربیت نسل گذشته است. در این صورت همه نسل ها باید خیلی شبیه به یکدیگر باشند در صورتی که در مواقعی شکاف نسل ها رخ می دهد و دو نسل هیچ شباهتی با یکدیگر ندارند. این شکاف بین نسل ها در روابط و زندگی شخصی، اجتماعی، هنجارها و ناهنجارها و … خود را نشان می دهد. زمانی که شکاف بین نسل ها اتفاق می افتد باعث عدم فهم سخن و درک رفتار از طرف دو نسل رخ می دهد. این عدم درک امروزه بین نسل های جدید بیش تر خود را نمایان می کند. بین نسل جدید و نسل های قبل تر یک پل گم شده وجود دارد و این پل نامش کتاب است.

کتاب کودک را باور داشته باشید…

کتاب داستان کودکانه و یا ترانه های کودکانه وظیفه دارد این پل بین نسل ها را حفظ کند. این شکاف بین نسل ها را که امروزه شاهد آن هستیم از همان ابتدا اینقدر عمیق نبوده است بلکه نسل نسل این بیش تر شده و تا به امروزه رسیده است. حال اگر انتظار داشته باشیم که با اینترنت، تلویزیون، گوشی همراه و … یک نسل مطیع و مشابه نسل خود تربیت شده باشد یک خواسته دور از ذهن است. برای درک کردن نسل های جدید بهتر است آن ها را یک ملت با زبان و قانون جدا تصور کنید تا بتوانید دوستانه با آن ها صحبت کنید. زمانی که دو ملت می خواهند با یکدیگر مراوده داشته باشند باید در ابتدا زبان یکدیگر را بلد باشند. در تربیت فرزندان نیز باید زبان کودکان را یاد گرفت و با زبان خودشان با آن ها سخن گفت. زمانی که شما برای کودکان تان کتاب می خوانید در حقیقت زبان آن ها را یاد می گیرید. از زمان کودکی برای فرزندتان کتاب خوانید چرا که در این سن شکافی هنوز ایجاد نشده است به همین دلیل می توانید بر روی او تاثیر بگذارید. این وظیفه ما والدین است که به زبان و ملت و فهم کودکان احترام بگذاریم و آن ها را درک کنیم. به کتاب کودک ایمان داشته باشید.

کتاب کودک پل ارتباطی بین دو نسل

 

باکس دانلود
باکس تبلیغات

راهنما

در صورت خرابی لینک های دانلود خواهشمندیم در اسرع وقت از بخش نظرات ما را مطلع سازید

ورود به بخش دانلود زیرنویس فارسی

آموزش دانلود زیرنویس فارسی

آموزش سوئیچ دو زبان فارسی و انگلیسی در فیلم های دوبله

معادله را حل کنید *

تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "ام بی فیلم " محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود. | طراحی شده توسط پارس تمز