به ام بی فیلم خوش آمدید - امروز : پنج شنبه ۸ اسفند ۱۳۹۸
شما بدون تسلط بر خود نمی توانید فاتح دیگران باشید.

 

ساماندهی

خانه » دانلود فیلم و سریال » نحوه پنهان کردن شماره تلفن (انگلستان)

نحوه پنهان کردن شماره تلفن (انگلستان)

 

نحوه پنهان کردن شماره تلفن (انگلستان)

 

 

چهار روش : مسدود کردن تماس های شخصی

مسدود کردن شناسه تماس گیرنده از موبایل

پنهان کردن شماره از منتشر شدن

پنهان کردن شماره برای تماس های ورودی

 

هنگام برقراری تماس، می توانید به راحتی کاری کنید که شماره ی شما به عنوان یک شماره ی خصوصی یا بدون اطلاعات برای دیگران نمایش داده شود. با چند مرحله ساده می توانید شماره تلفن خود را در انگلستان پنهان کنید. اگراز یک تلفن ثابت یا تلفن همراه تماس می گیرید، پنهان کردن شماره تلفن شما می تواند به حفظ حریم خصوصی شما کمک کند تا از تماس دیگران جلوگیری شود.

 

روش اول : مسدود کردن تماس های شخصی

Dial “141”

 1. شماره “۱۴۱” را شماره گیری کنید. اگر می خواهید شماره ی شما به صورت خصوصی نمایش داده شود, پیش شماره ی ۱۴۱ را قبل از شماره ی تلفن, شماره گیری کنید.

Dial the phone number

 1. شماره تلفن شخص مورد نظر را شماره گیری کنید. تمام رقم های شماره تلفن را به طور معمول وارد کنید.

 

 1. هر بار که میخواهید شماره خود را پنهان کنید، فرآیند را تکرار کنید. وارد کردن شماره ۱۴۱ به صورت دائمی شماره ی شما را پنهان نمی کند. هر بار که می خواهید شماره ی شما پنهان شود باید شماره ی ۱۴۱ را شماره گیری کنید.

 

روش دوم : مسدود کردن شناسه تماس گیرنده از موبایل

phone’s settings

 1. تنظیمات گوشی خود را تغییر دهید. بیشتر موبایل ها تنظیمات پنهان کردن شماره ی تلفن را برای هر بار تماس شما دارند. روش انجام آن برای گوشی های هوشمند و غیر هوشمند براساس نوع آن متفاوت است.

Phone Options

 1. “Settings” یا “Phone Options” را از منوی گوشی خود پیدا کنید. به دنبال تنظیماتی با نام “Show or Hide” یا “Restrict My Identity” یا چیزی شبیه به این باشید. نام دقیق آن براساس مدل گوشی شما ممکن است تفاوت داشته باشد.

option to “Hide

 1. گزینه ی “Hide” یا “Always” را انتخاب کنید و “Save” را بزنید.

برای اکثر گوشی های غیر هوشمند باید روی “Menu” و سپس “Settings” ضربه بزنید. سپس روی “Send my caller id” ضربه بزنید و آن را به “No” تغییر دهید و اگر لازم بود تغییرات را ذخیره کنید.

option add new

 1. با ارائه دهنده تلفن همراه خود تماس بگیرید. شما می توانید به صورت مستقیم با ارائه دهنده ی تلفن همراه خود تماس بگیرید و از آنها بخواهید تنظیمات تلفن شما را آن گونه که می خواهید تغییر دهند. آنها می توانند با توجه به مدل دقیق شما به شما بگویند که دقیقا باید چه کاری را انجام دهید.

 

روش سوم :  پنهان کردن شماره از منتشر شدن

ex-directory

 1. وارد ex-directory شوید. اگر تلفن شما سرویس BT را داراست, می توانید وارد ex-directory شوید. اگر این کار را انجام دهید اطلاعات تماس شما توسط ex-directory نه به صورت مستقیم و نه به صورت آنلاین منتشر نخواهد شد.

 1. در سرویس (Telephone Preference Service (TPS ثبت نام کنید. با ثبت مرکزی در این سرویس می توانید از تماس های ناخواسته جلوگیری کنید.

Contact the ICO

 1. با ICO تماس بگیرید. اگر تماس های مزاحم دارید. می توانید شکایت خود را به Information Commissioners Office ارسال کنید. ICO متخلفان TPS را شناسایی و از مزاحمت ها جلوگیری می کند.

روش چهارم : پنهان کردن شماره برای تماس های ورودی

call forwarding

 1. شماره ی دوم داشته باشید. شما می توانید از سرویسی استفاده کنید که شماره ی اصلی شما را پنهان می کند و شماره ی دومی را به جای آن نمایش می دهد. از شماره ی دوم خود برای تماس به افرادی که نمی شناسید یا به آنها اعتماد ندارید استفاده کنید. زمانی که آنها با شما تماس می گیرند تماسشان به شماره ی اصلی شما منتقل می شود بدون اینکه آنها از این موضوع مطلع شوند.

Download an app

 1. برنامه لازم برای این کار را دانلود کنید. برنامه های مختلفی برای Android و iPhone وجود دارد که به شما امکان پنهان کردن شماره ی تلفنتان را می دهد. این برنامه شماره ی اصلی شما را هنگام برقراری تماس ها پنهان می کند. شما می توانید چندین شماره ی مجازی داشته باشید و هر زمان که خاستید آنها را از بین ببرید.

این کار می تواند گزینه ی خوبی برای جلوگیری از دریافت هرزنامه ها و حفظ حریم خصوصی و ارائه ی شماره برای آگهی های استخدام افراد یا در آگهی های تبلیغاتی و یا در رسانه های اجتماعی باشد.

call forwarding app

 1. ثبت نام برای استفاده از شماره تلفن های موقت. بعضی از شرکت ها به شما شماره های موقتی ارائه می دهند. این کار برای ارائه ی شماره ی شما به گروهی که نمیشناسید بسیار مناسب است.

  دانلود

باکس دانلود
باکس تبلیغات

راهنما

در صورت خرابی لینک های دانلود خواهشمندیم در اسرع وقت از بخش نظرات ما را مطلع سازید

ورود به بخش دانلود زیرنویس فارسی

آموزش دانلود زیرنویس فارسی

آموزش سوئیچ دو زبان فارسی و انگلیسی در فیلم های دوبله

معادله را حل کنید *

تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "ام بی فیلم " محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود. | طراحی شده توسط پارس تمز